Zimowy Zjazd 2015

Wtorek, 03.02.2015

W dniach 05.02-08.02 w Ergo Arenie odbywa się Zimowy Zjazd.- wszelkie informacje znajdziecie Państwo pod adresem: www.zimowyzjazd.com

Zimowy Zjazd jest niezwykłym wydarzeniem łączącym w sobie elementy inspirującej konferencji oraz wyjątkowego festiwalu. W jego centrum jest Jezus - żywa legenda, imię które od 2000 lat pozytywnie przemienia świat i jest źródłem inspiracji dla milionów ludzi na całym świecie. Celem ZZ nie jest kreowanie religijności, a raczej zachęta do podjęcia wyzwania, by nawiązać relację ze Stwórcą. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga lub poznać ludzi, którzy są Nim zafascynowani. Zimowy Zjazd to również cztery dni wypełnione spotkaniami, koncertami, warsztatami oraz rozrywką, które w nowoczesnej oprawie tworzą niepowtarzalny klimat. Dlaczego EXODUS? 
Nasze tegoroczne hasło to EXODUS - chcemy inspirować ludzi do WYJŚCIA poza ramy swojego myślenia i przyzwyczajeń, do rozwoju i poszukiwania nowych możliwości. Zachęcamy do zmiany mentalności i do bycia odważnym w kreowaniu rzeczywistości wokół siebie. Wskazujemy cel, starając się jednocześnie wyposażyć we wszystko, co w życiu niezbędne aby go osiągnąć. EXODUS będzie czasem, który wzbogaci nie tylko o wspomnienia, ale także o marzenia i świeżą energię do działania. 
Powrót
Znajdziesz nas na portalu Trójmiasto.pl

Gdańsk, Gdynia, Sopot - ...